Studio teatralne Julii Kotarskiej-Rekosz już od września 2018 w Centrum Nauki Wesoła

Centrum Nauki Wesoła zaprasza na zajęcia teatralne, które już od września 2018 r. będą odbywać się w budynku liceum przy Trakcie Brzeskim 63 w Warszawie-Wesołej.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych i będą prowadzone w różnych grupach wiekowych – dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia poprowadzi pani Julia Kotarska-Rekosz, jeden z najwybitniejszych i prawdopodobnie najczęściej nagradzany reżyser teatrów młodzieżowych w Polsce.

Teatry ze Studia Teatralnego Julii Kotarskiej-Rekosz zdobyły dziesiątki nagród na uznanych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach teatralnych. Prowadzone przez panią Julię zajęcia od wielu lat są uznawane (także przez specjalistów z branży i szkół teatralnych) za prawdziwą kuźnię talentów i jedną z najlepszych prywatnych szkół uczących aktorskiego rzemiosła!

SPOTKAJMY SIĘ PO WAKACJACH W TEATRZE!

Julia Kotarska-Rekosz to wyjątkowa osoba i wyjątkowy twórca teatru. Uwielbiana przez dzieci i młodzież. Reżyser, scenarzysta, choreograf. Za działalność na rzecz młodych twórców otrzymała m. in. wyróżnienie od TVP (Ambasador Doliny Kreatywnej). Założyła i prowadzi wiele teatrów młodzieżowych o imponującej liście sukcesów. Jako reżyser jest twórcą płodnym i niezwykle oryginalnym.

W teatrze ma swój rozpoznawalny i trudny do podrobienia styl, nawiązujący do filmu sposób montowania scen i rzadko spotykaną wrażliwość na muzykę. Tworzy teatr autorski, w którym często korzysta z literatury i rzadko sięga po gotowe teksty dramatyczne. Pisze też własne scenariusze. O takich jak ona mówi się, że potrafią zrobić teatr ze wszystkiego.

Jest nie tylko profesjonalistką dbającą o perfekcyjne przygotowanie aktorów i najdrobniejszy szczegół inscenizacji, ale także czarodziejem – tak skutecznie panuje nad czasem, zmysłami i wyobraźnią widzów.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Ze względu na spodziewaną dużą liczbę chętnych, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w zajęciach.

Aby zgłosić swój udział (lub swojego dziecka), wystarczy wypełnić krótką deklarację tutaj:

https://goo.gl/forms/bG7rgQwHb9NhQurv1

Wymagane jest podanie imienia, nazwiska, roku urodzenia oraz danych kontaktowych osoby zgłaszającej.

Jeśli nie chcesz wypełniać formularza, możesz wysłać te informacje mailem pod adresem

sekretariat@centrumnaukiwesola.pl lub studio.teatralne.jkr@gmail.com

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji o pani reżyser, jej osiągnięciach oraz sukcesach stworzonych i prowadzonych przez nią teatrów znajdziesz na stronach: www.kotarska-rekosz.pl lub www.centrumnaukiwesola.pl

Studio Teatralne Julii Kotarskiej-Rekosz znajdziesz też na FB.

 

Więcej szczegółów już wkrótce w dziale OFERTA ZAJĘĆ

Polub i udostępnij
Follow by Email
Facebook
Google+
http://centrumnaukiwesola.pl/bez-kategorii/studio-teatralne-julii-kotarskiej-rekosz-juz-wrzesnia-2018-centrum-nauki-wesola/
Studio teatralne Julii Kotarskiej-Rekosz już od września 2018 w Centrum Nauki Wesoła
Follow by Email
Facebook
Google+
http://centrumnaukiwesola.pl/bez-kategorii/studio-teatralne-julii-kotarskiej-rekosz-juz-wrzesnia-2018-centrum-nauki-wesola