Startuje Centrum Nauki Wesoła

Centrum Nauki Wesoła to miejsce, w którym oferujemy skuteczną naukę przez zabawę, rozrywkę i realizację pasji i zainteresowań.  Projekt ten został zainicjowany przez Fundację Nauka i Kultura, która mając niemal 27 letnie doświadczenie w edukacji, prowadzi placówki dydaktyczne (szkoła podstawowa, muzyczna, gimnazjum i liceum) w Warszawie – Wesoła).

Teraz proponujemy atrakcyjne kursy i zajęcia pozaszkolne, których oferta będzie coraz bogatsza. Mamy nadzieję, że zainteresujemy młodszych i starszych, ponieważ wiemy, że nauka może być doskonałą zabawą a wiedzę najlepiej rozwija się w przyjaznej atmosferze.

Na uwagę zasługują kursy przygotowawcze do egzaminów gimnazjalnych i do matury. Warto rozpocząć przygotowania do wiosennych egzaminów już teraz.

Na razie startujemy z kilkoma, niezwykle atrakcyjnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży.

Od października ruszają INTERACTIVE ENGLISH FOR FUN – specjalnie dla dzieci i młodzieży, która po prostu chce zacząć dobrze mówić po angielsku, El español es genial – nauka języka hiszpańskiego, Mali myśliciele czyli nauka kreatywności dzięki filozofii, Dzieci Van Gogha – czyli nauka rysunku i malarstwa a także kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych z Chemii oraz Języka Polskiego

O kolejnych zajęciach i kursach będziemy informowali wkrótce. Więcej szczegółów na temat zajęć znajduje się w dziale Oferta

Polub i udostępnij
Follow by Email
Facebook
Google+
http://centrumnaukiwesola.pl/aktualnosci/startuje-centrum-nauki-wesola/
Startuje Centrum Nauki Wesoła
Follow by Email
Facebook
Google+
http://centrumnaukiwesola.pl/aktualnosci/startuje-centrum-nauki-wesola